Ogłoszenia duszpasterskie

Niedziela Chrztu Pańskiego, 10.01.2021 r.

 

W niedziele i święta jest prowadzona transmisja internetowa Mszy świętej z naszego kościoła na stronie Rektoratu: www.mikolaj.siedliska.info

Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego. Odnawiamy przyrzeczenia chrztu świętego. Wszystkim solenizantom całego tygodnia najlepsze życzenia.

W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 16.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja oraz za wyjeżdżających do pracy. Po nabożeństwie spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego na plebani. Temat spotkania: „Miłosierdzie bramą i drogą ewangelizacji”.

Do końca stycznia trzeba ubezpieczyć kościół, ołtarze, wyposażenie kościoła, plebanię, dzwonnicę. W związku z tym w przyszłą niedzielę składka u nas w kościele będzie przeznaczona na ubezpieczenie. Serdecznie dziękuję za zrozumienie tych potrzeb i za ofiarność.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na najbliższy tydzień proszę do sprzątania rodziny: Niklewicz Zofia, Gerlak Irena, Wojna Małgorzata.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także „Promyczek Dobra” dla dzieci i nasz biuletyn informacyjny. Gazety są w bocznej kaplicy.