Ogłoszenia duszpasterskie

Niedziela Chrztu Pańskiego, 09.01.2022 r.

Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego. Odnawiamy przyrzeczenia chrztu świętego. Wszystkim solenizantom całego tygodnia najlepsze życzenia.

W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 16.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja oraz za chorych i wyjeżdżających do pracy. Po nabożeństwie spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza. Serdecznie zapraszam.

Za tydzień, 16 stycznia, odwiedzi naszą wspólnotę modlących się w kościele św. Mikołaja  Ks. Bp Artur Ważny. Będzie sprawował Mszę świętą w naszych intencjach o godz. 8.30. W czasie Mszy świętej poświęci odnowione ołtarze, ambonę, chrzcielnicę i organy. Będzie to okazja do podziękowania Panu Bogu za 10 lat działalności Rektoratu i wszystkie prace wykonane w tym czasie. Serdecznie zapraszam Liturgiczną Służbę Ołtarza, Dziewczęcą Służbę Maryjną, Druhów Strażaków OSP Sędziszowa, dzieci, młodzież i nasze Rodziny na wspólną modlitwę.

Dzisiaj przy naszym kościele można złożyć ofiarę do puszek dla kilkumiesięcznej Matyldy. Jedyną szansą, żeby ocalić jej życie jest pilna operacja serca w USA, której koszt sięga kilka milionów złotych. Ks. Biskup wyraził zgodę na przeprowadzenie zbiórki. Rodzice dziecka przekazują podziękowania dla wszystkich ofiarodawców. Bóg zapłać.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na najbliższy tydzień proszę do sprzątania rodziny: Lisik Dorota, Dywan Łukasz i Łajka Łukasz.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także nasz biuletyn informacyjny. Gazety są w bocznej kaplicy.