Ogłoszenia duszpasterskie

Niedziela Chrztu Pańskiego, 08.01.2023 r.

 

Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego. Odnawiamy przyrzeczenia chrztu świętego. Wszystkim solenizantom całego tygodnia najlepsze życzenia.

W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 16.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja oraz za chorych i wyjeżdżających do pracy. Serdecznie zapraszam.

Dzisiaj gościmy w naszym kościele Chór Cantores Sancti Jacobi z Powroźnika po dyrekcją Dawida Nawalańca. Dziękuję za koncert kolęd przed Mszą świętą o godz. 8.30 i po Mszy świętej. Życzymy sukcesów i szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich członków chóru.

Za tydzień będziemy gościć Zespół Pieśni i Tańca „Mała Koronka” z towarzyszeniem kapeli, którzy kontynuują Bobowską Szkołę Tradycji „Szabasówka”. Zespół prowadzi P. Agata Mika. Zapraszamy na Koncert kolęd i pastorałek w naszym kościele, który będzie przed Mszą świętą o godz. 8.30 i po Mszy świętej.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na najbliższy tydzień proszę rodziny: Kasprzyk Grażyna, Jamrozy Krystyna, Cieśla Urszula.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Gazety są w bocznej kaplicy.

W Nowy Rok zmarł † Stanisław Mazur z Sędziszowej, 59 lat. Pogrzeb był we wtorek w naszym kościele. Pamiętajmy w modlitwach o naszych zmarłych.

Duszpasterskie odwiedziny kolędowe.

Poniedziałek, 9 stycznia, od godz. 15.00 – Siedliska Osiedle, mieszkańcy Nowego Bloku, od rodziny Koszyk do rodziny Deć /2 klatki/

Wtorek, 10 stycznia, od godz. 15.00 – Siedliska Osiedle, mieszkańcy Nowego Bloku, od rodziny Konewski do rodziny Kulig /2 klatki/

Piątek, 13 stycznia, od godz. 15.00 – Siedliska Osiedle, od Torów od Pani Malec, Stary Blok, P. Job i przy kościele

Sobota, 14 stycznia, od godz. 9.00 – Siedliska Przygórze, od rodziny Wojna w stronę kościoła św. Mikołaja