Ogłoszenia duszpasterskie

IV Niedziela zwykła, 31.01.2021 r.

 

W niedziele jest prowadzona transmisja internetowa Mszy świętej z naszego kościoła na stronie Rektoratu: www.mikolaj.siedliska.info

Dzisiaj Niedziela Synodalna, modlitwa za Diecezję Tarnowską. W liturgii: we wtorek Matki Bożej Gromnicznej, w środę św. Błażeja, błogosławieństwo gardła i owoców, w piątek wspomnienie św. Agaty, poświęcenie wody i chleba, w sobotę św. Pawła Miki i Towarzyszy. Wszystkim solenizantom całego tygodnia najlepsze życzenia.

W Święto Ofiarowania Pańskiego, Matki Bożej Gromnicznej we wtorek Msze święte o godz. 7.00 i 16.00. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się za siostry zakonne, zwłaszcza pochodzące z naszych rodzin. W czasie Mszy świętych poświęcenie gromnic. Ofiary z tego dnia są przeznaczone na zakony klauzurowe.

W środę o 16.00 Msza św., Nowenna do Matki Bożej i modlitwa do św. Józefa. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła, za chorych oraz za wyjeżdżających do pracy. Serdecznie zapraszam.

W tygodniu I piątek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00 i 16.00. Składka w I piątek przeznaczona jest na misje. Do chorych pojedziemy od godz. 8.00. Możliwość spowiedzi jest codziennie przed Mszą świętą.

Dziękuję za ofiary złożone dzisiaj na tacę w kościele. To nasza składka gospodarcza przeznaczona na prace prowadzone przy kościele. W tym roku to będzie zabezpieczenie ścian kościoła, malowanie wewnątrz kościoła oraz dokończenie ogrodzenia przy plebanii. Bóg zapłać.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za ofiarę. Na najbliższy tydzień proszę do sprzątania rodziny: Laska Elżbieta, Abram Maria.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także „Promyczek Dobra” i nasz biuletyn informacyjny. Gazety są w bocznej kaplicy.