Ogłoszenia duszpasterskie

IV Niedziela Wielkiego Postu, 27.03.2022 r.

Rozpoczęliśmy 4 tydzień Wielkiego Postu. Dzisiaj niedziela synodalna, modlimy za naszą Diecezję Tarnowską.

W minionym tygodniu przygotowaliśmy 10 paczek, które zostały wysłane przez Caritas do Ukrainy. Pozostałe produkty zostały przekazane do Gminnego Magazynu z produktami dla mieszkańców Ukrainy. Dziękuję serdecznie za produkty i za przygotowanie paczek. Bóg zapłać.

W środę msza święta i nowenna ku czci Matki Bożej Bolesnej o 17.00.

W tygodniu I piątek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00 i 17.00. Składka w I piątek przeznaczona jest na misje. Do chorych pojedziemy od godz. 8.00. Możliwość spowiedzi jest codziennie przed Mszą świętą. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.30 i w niedzielę po porannej Mszy świętej o 8.30.

W tygodniu I sobota miesiąca. Odpowiadając na prośbę Matki Bożej zawierzamy Niepokalanemu Sercu Maryi siebie i nasze rodziny z modlitwą wynagradzającą za grzechy. Msza święta o godz. 7.00. Serdecznie zapraszam na modlitwę.

Gorzkie Żale o godz. 14.30 w niedzielę z kazaniem pasyjnym. Po Nabożeństwie Msza święta. Za udział w Gorzkich Żalach można zyskać odpust zupełny, czyli darowanie kar za grzechy. Za tydzień na Gorzkich Żalach będzie można złożyć ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego.

Dziękuję za dzisiejsze ofiary na tacę, to składka gospodarcza na prace przy kościele św. Mikołaja. Bóg zapłać.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na najbliższy tydzień proszę do sprzątania z rodzin: Wiejaczka Jan, Bartoszek Antoni, Janusz Lucyna.

Prasa katolicka jest w bocznej kaplicy: „Gość Niedzielny” i nasz biuletyn informacyjny.