Ogłoszenia duszpasterskie

IV Niedziela Wielkanocna, 25.04.2021 r.

W niedziele jest prowadzona transmisja internetowa Mszy świętej z naszego kościoła na stronie Rektoratu: www.mikolaj.siedliska.info

Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza – Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Cały tydzień jest poświęcony w Kościele modlitwom o powołania do kapłaństwa i życia zakonnego. Dziękuję za ofiary złożone dzisiaj na tacę, przeznaczone na Seminarium Duchowne w Tarnowie.

Dzisiejsza niedziela – to także dzień modlitw za kierowców i niedziela synodalna, modlitwa za naszą diecezję tarnowską.

W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja, za chorych oraz za wyjeżdżających do pracy. Serdecznie zapraszam.

W liturgii wspominamy, w czwartek św. Katarzynę ze Sieny, patronkę Europy. Solenizantom najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa.

W sobotę rozpoczęcie Nabożeństw majowych, w dni powszednie o godz. 17.00. W niedzielę majówka przed popołudniową Mszą świętą o 14.10.

Za tydzień w niedzielę o godz. 10.30 Uroczystość Pierwszej Komunii świętej w kościele pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Siedliskach.

Dziękuję za sprzątanie kościoła oraz za kwiaty. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Ligęza Irena, Kuk Kinga, Ciesielska Małgorzata.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także „Mały Gość Niedzielny” i nasz biuletyn informacyjny. Gazety są w bocznej kaplicy.

Wczoraj odbył się pogrzeb † Józefa Kuk, 92 lata, z Sędziszowej, a jutro będzie pogrzeb † Mariana Gawlika, 72 lata, z Sędziszowej, o godz. 12.00.