Ogłoszenia duszpasterskie

IV Niedziela Wielkanocna, 12.05.2019 r.

Dzisiaj Światowy Dzień Modlitw o Powołania – składka jest przeznaczona na Seminarium Duchowne w Tarnowie. Bóg zapłać. Cały tydzień jest poświęcony w Kościele modlitwom o powołania do kapłaństwa i życia zakonnego.

We wtorek w liturgii wspomnienie św. Macieja, w środę św. Zofii, Patronki Bobowej, w czwartek św. Andrzeja Boboli, w sobotę św. Stanisława Papczyńskiego. Solenizantom najlepsze życzenia. Imieniny św. Zofii w Bobowej w środę, rozpoczęcie o godz. 17.00. Wieczorem można posłuchać występu Krystyny Giżowskiej i potańczyć.

W naszym kościele dzisiaj o godz. 10.30 Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dla dzieci z III klasy ze SP z Sędziszowej. Dziękuję rodzicom za przygotowanie Uroczystości, za porządek wokół kościoła, sprzątanie i dekorację w kościele oraz za lekcjonarze i Paschał jako dar ołtarza. Dziękuję wszystkim za modlitwę. Biały Tydzień i nabożeństwo majowe, codziennie o godz. 17.00.

Dzisiaj majówka o godz. 14.10 przed popołudniową Mszą świętą. Zapraszam na modlitwę.

Bóg zapłać za ofiarę 700 zł rodzinie z Siedlisk Wieś na odnowienie ołtarza św. Antoniego. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Tabiś Anna, Framęga Agata, Mazur Irena.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także tygodnik „Niedziela” i nasz biuletyn informacyjny. Gazety są w bocznej kaplicy.