Ogłoszenia duszpasterskie

IV Niedziela Wielkanocna, 08.05.2022 r.

Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza – Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Cały tydzień jest poświęcony w Kościele modlitwom o powołania do kapłaństwa i życia zakonnego. Dziękuję za ofiary złożone dzisiaj na tacę, przeznaczone na Seminarium Duchowne w Tarnowie.

W liturgii wspominamy, jutro św. Stanisława, uroczystość przeniesiona z niedzieli, w sobotę św. Macieja, Apostoła. Solenizantom najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa.

Nabożeństwa majowe w kościele w dni powszednie o godz. 17.00. W sobotę wyjątkowo w tym tygodniu majówka będzie o godz. 16.30, a w  niedzielę przed popołudniową Mszą świętą o godz. 14.10. Serdecznie zapraszam.

W środę po Mszy świętej spotkanie Zespołu Synodalnego na temat: „Formy duszpasterstwa młodych dorosłych oraz zaangażowania ich w życie wspólnoty parafialnej”. Serdecznie zapraszam.

Dziękuję za sprzątanie kościoła oraz za kwiaty. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Górska Genowefa, Górska Krystyna, Tabiś Barbara.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także „Promyczek Dobra” i nasz biuletyn informacyjny. Gazety są w bocznej kaplicy.