Budowa schodów w lipcu 2012 roku

 

Budowa daszku nad schodami w lipcu 2012 roku

 

Przebudowa bocznej kaplicy w lipcu 2012 roku

 

Przed remontem w roku 2012

 

"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest.Obraz w kościele Świetego Mikołaja w SiedliskachNie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"
                                                                                         Jan Paweł II

 

          Święty Mikołaj jest patronem jednego z kościołów naszej parafii. W tym dniu nie mógł więc zapomnieć o swoich czcicielach a w szczególności o tych najmłodszych Wizyta św. Mikołaja to już tradycja. Jak w ubiegłych latach, tak i teraz odwiedził mieszkańców Sędziszowej, Siedlisk i Biesnej podczas odpustu w kościele pod jego wezwaniem dnia 4  grudnia 2011r. Najpierw przeszedł przez kościół w otoczeniu ślicznych aniołków a potem rozdawał wraz z nimi  słodycze w postaci cukierków, batoników, ciastek oraz drobne artykuły papiernicze - notesiki, ołówki, długopisy.

          Dziękujemy za pomoc i wsparcie udzielone nam w podtrzymywaniu tradycji obdarowywania się drobnymi upominkami w ten wyjątkowy dzień wszystkim darczyńcom.

Stowarzyszenie Przyjaciół Wsi Sędziszowa i Okolic

 

W czasie Mszy Świętej został też poświęcony przez kanclerza Kurii Tarnowskiej księdza Adama Nitę  feretron Świętego Mikołaja.fot. Elżbieta Wiejaczka

Gościmy

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
34893