Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, V Niedziela zwykła, 04.02.2018 r.

Dzisiaj po Mszy świętej i Adoracji Najświętszego Sakramentu zmiana tajemnic różańcowych.

Jutro wspomnienie św. Agaty, poświęcenie wody i chleba, we wtorek św. Pawła Miki i Towarzyszy, w sobotę św. Scholastyki. W przyszłą niedzielę Światowy Dzień Chorego i nabożeństwo czterdziestogodzinne przed Wielkim Postem. Wszystkim solenizantom całego tygodnia najlepsze życzenia.

Spotkanie Rady Duszpasterskiej i zbierających składki gospodarcze odbędzie się we wtorek o godz. 17.00 na plebanii. Serdecznie zapraszam.

W środę o 16.00 Msza św. i Nowenna do Matki Bożej. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła.

Trwają zapisy w diecezji na Światowy Dzień Młodzieży w Panamie, które odbędą się w styczniu 2019 roku. Do 23 lutego trzeba zgłosić chęć udziału i wpłacić zaliczkę 2000 zł. Całkowity koszt wyjazdu to 8500 zł.

Spotkanie Młodzieży z dekanatu w Jankowej 10 lutego, w sobotę o godz. 18.00. Będzie modlitwa w kościele i wspólna zabawa w Domu Kultury.

Dziękuję za ofiary dla naszego kościoła. Bóg zapłać za dodatkową ofiarę 400 zł od Józefa Wojna i rodziny Mucha z Przygórza.

Bóg zapłać tym, którzy pomogli uporządkować dekoracje świąteczne i wystrój bożonarodzeniowy. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty. Na najbliższy tydzień proszę do sprzątania rodziny: Gąsior Krystyna, Bajorska Lucyna, Ligęza Małgorzata.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także „Promyczek Dobra”, prasa misyjna i nasz biuletyn informacyjny. Gazety są w bocznej kaplicy.

Gościmy

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
166963