Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, IV Niedziela zwykła, 28.01.2018 r.

W liturgii w tygodniu wspominamy, w środę św. Jana Bosko. W piątek Święto Ofiarowania Pańskiego, Matki Bożej Gromnicznej. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się za siostry zakonne, zwłaszcza pochodzące z naszych rodzin. Msze święte o 8.30 i o 16.00, w czasie Mszy świętych poświęcenie gromnic. Ofiary z tego dnia są przeznaczone na zakony klauzurowe. W sobotę wspomnienie św. Błażeja, błogosławieństwo gardła i poświęcenie owoców. Wszystkim solenizantom całego tygodnia najlepsze życzenia.

W środę o 16.00 Msza św. i Nowenna do Matki Bożej. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła.

W święto Matki Bożej Gromnicznej wypada I piątek miesiąca. Do chorych pojedziemy po Mszy świętej od godz. 9.30. Możliwość spowiedzi jest codziennie przed Mszą świętą. Dzieci zapraszam do spowiedzi w środę o godz. 15.30 przed świętem Matki Bożej Gromnicznej.

W piątek kończy się okres Bożego Narodzenia. Wielki Post rozpocznie się w tym roku 14 lutego. 40-godzinne nabożeństwo przed Wielkim Postem będzie w naszym kościele przez 3 dni bezpośrednio poprzedzające Środę Popielcową.

W piątek po Mszy świętej o 16.00 spotkanie w kościele kandydatów do sakramentu bierzmowania, uczniów klas VI i VII ze SP z Sędziszowej. Na spotkanie zapraszam także rodziców.

Serdecznie dziękuję za dodatkową ofiarę 10 000 zł od Rodzin z Rektoratu na prace w naszym kościele. Bóg zapłać.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na najbliższy tydzień proszę do sprzątania rodziny: Iwaniec Zdzisława, Truchan Urszula.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Gazety są w bocznej kaplicy.

Gościmy

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
166968