Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, III Niedziela zwykła, 21.01.2018 r.

Dzisiaj Dzień Babci, jutro Dzień Dziadka. W tygodniu, w liturgii wspominamy, w środę św. Franciszka Salezego, w czwartek Nawrócenie św. Pawła, w piątek św. Tymoteusza i Tytusa. Seniorom i Solenizantom całego tygodnia najlepsze życzenia.

W środę o 16.00 Msza św. i Nowenna do Matki Bożej. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła.

W zakrystii są do odebrania zeszyty z listą ofiarodawców comiesięcznych składek gospodarczych na remont kościoła św. Mikołaja. Będziemy kontynuować składki jak dotychczas po 30 zł. To nasz wkład w piękno świątyni, która jest naszą chlubą i radością. Bóg zapłać zbierającym za podjęty trud i Wam za ofiary.

Na porządkowanie cmentarza w tym roku zostaje utrzymana składka w wysokości 30 zł na cały rok. Można ją przekazać przy składkach gospodarczych lub przy podatkach.

Dziękuję za założoną dodatkową ofiarę dla kościoła 500 zł z Siedlisk.

Pani Dyrektor, Nauczyciele, Uczniowie i Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Sędziszowej serdecznie  zapraszają Seniorów na uroczyste spotkanie, które odbędzie się w szkole jutro o godz. 13.00.

W piątek w Wilczyskach dekanalne spotkanie młodzieży o godz. 19.00. Zapraszamy młodzież na wspólne kolędowanie.

W przyszłą niedzielę, na porannej Mszy świętej będziemy gościć uczniów ze Szkoły Muzycznej z Bobowej. Koncert kolęd i pastorałek zespołu wokalno – instrumentalnego rozpocznie się już przed Mszą świętą o godz. 8.10. Serdecznie zapraszam.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci i młodzieży. Gazety są w bocznej kaplicy.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za złożoną przy tej okazji ofiarę. Na najbliższy tydzień proszę do sprzątania rodziny: Skórska Alina, Górowski Mateusz, Górowska Magdalena.  

Gościmy

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
166962