Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, II Niedziela zwykła, 14.01.2018 r.

Dzisiaj Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. W liturgii, w środę wspomnienie św. Antoniego, opata; od czwartku Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan; w piątek wspomnienie św. Józefa Pelczara, biskupa. W przyszłą niedzielę Dzień Babci. Solenizantom całego tygodnia najlepsze życzenia.

W środę o godz. 16.00 Msza święta i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja. Serdecznie zapraszam. Po Mszy świętej spotkanie ministrantów. Podsumowanie służby liturgicznej w minionym roku.

Zakończyłem duszpasterskie odwiedziny kolędowe. Dziękuję za bardzo serdeczne przyjęcie. Dziękuję za ofiary złożone przy tej okazji, było to 9000 zł. Część ofiar zostanie wykorzystana na prace przy garażu, obok plebani. Błogosławieństwo kolędowe, które zostało w waszych domach i w waszych rodzinach niech pozostanie przez cały rok.

Serdecznie dziękuję za ofiary złożone dzisiaj na ubezpieczenie kościoła.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także „Promyczek Dobra” dla dzieci. Gazety są w bocznej kaplicy.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na najbliższy tydzień proszę do sprzątania rodziny: Mucha Bernadeta, Turska Anna.

Gościmy

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
166965