Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, Niedziela Chrztu Pańskiego, 07.01.2018 r.

Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego. Odnawiamy przyrzeczenia chrztu. Za chwilę zmiana tajemnic różańcowych.

Orkiestra Dęta zaprasza na koncert kolędowo-noworoczny, który odbędzie się dzisiaj, 7 stycznia o godz. 15.00 w szkole w Siedliskach.

W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 16.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja.

W sobotę 13 stycznia, od godz. 9.00 młodzież Rektoratu odwiedzi z kolędą nasze domy i zebrane ofiary przeznaczą na leczenie dla Tomasza. To piękny gest solidarności. Proszę o przyjęcie naszych młodych kolędników.

Do końca stycznia trzeba ubezpieczyć kościół, ołtarze, wyposażenie kościoła, plebanię, dzwonnicę. W związku z tym w przyszłą niedzielę składka u nas w kościele będzie przeznaczona na ubezpieczenie. Serdecznie dziękuję za zrozumienie tych potrzeb i za ofiarność.

Bóg zapłać za ofiary składane na prace, które podejmiemy w bieżącym roku w naszym kościele. Serdecznie dziękuję za 1000 zł rodzinie z Sędziszowej, 100 zł z Siedlisk i ofiary składane na tacę w kościele.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na najbliższy tydzień proszę do sprzątania rodziny: Kopacz Maria, Kopacz Krystyna, Kopacz Agnieszka.

Duszpasterskie odwiedziny kolędowe.

Poniedziałek, 8 stycznia, od godz. 15.00 – Siedliska Osiedle, mieszkańcy Nowego Bloku, od rodziny Koszyk do rodziny Deć /2 klatki/.

Wtorek, 9 stycznia, od godz. 15.00 – Siedliska Osiedle, mieszkańcy Nowego Bloku, od rodziny Konewski do rodziny Kulig /2 klatki/.

Czwartek, 11 stycznia, od godz. 15.00 – Siedliska Osiedle, od Torów od Pani Malec, Stary Blok, P. Job i przy kościele.

Piątek, 12 stycznia, od godz. 15.00 – Siedliska Grochowa

Sobota, 13 stycznia, od godz. 9.00 – Siedliska Przygórze, od rodziny Wojna w stronę kościoła św. Mikołaja.

Gościmy

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
166966