Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, Niedziela Świętej Rodziny, 31.12.2017 r.

Dzisiaj święto Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Jutro Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, Nowy Rok. Msze święte jak w niedzielę o godz. 8.30 i 14.30. Jest to Światowy Dzień Modlitw o Pokój.

W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 16.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja.

W tym tygodniu I piątek miesiąca. Msze święte o godz. 7.00 i o 16.00. Składka w I piątek na misje. Do chorych pojedziemy od godz. 8.30.

W sobotę Objawienie Pańskie. Święto Trzech Króli. Msze święte przed południem o godz. 8.30 i 10.30. Poświęcenie złota, kadzidła, mirry i kredy, którą wypisujemy znak błogosławieństwa Chrystusa dla domu i rodziny. C + M + B  2018 /Christus Mansionem Benedicat / Niech Chrystus błogosławi ten dom/. Jest to Dzień Diecezjalnego Dzieła Misyjnego i Misyjny Dzień Dzieci. Ofiary zbierane na tacę przeznaczone są na misje. W święto Trzech Króli będą także 2 msze święte po południu o godz. 14.00 Msza święta ślubna i o 15.00 Msza święta z chrztem św.

Serdecznie dziękuję za przyjęcie kolędników misyjnych w II dzień świat i za ofiary złożone na misje. Dzieci zebrały 2700 złotych /w ubiegłym roku 2550 złotych/. Dziękuję nauczycielom ze SP z Sędziszowej i rodzicom za przygotowanie strojów i opiekę nad dziećmi w czasie kolędowania.

Serdecznie dziękuję za dodatkową ofiarę 500 zł na potrzeby naszego kościoła rodzinie z Sędziszowej. Bóg zapłać.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na najbliższy tydzień, w piątek proszę do sprzątania rodziny: Orłowska Bogusława, Sarkowicz Halina, Orłowski Andrzej.

Orkiestra Dęta zaprasza na koncert kolędowo-noworoczny, który odbędzie się 7 stycznia o godz. 15.00 w szkole w Siedliskach.

Duszpasterskie odwiedziny kolędowe.

Wtorek, 2 stycznia, od godz. 15.00 – Siedliska Łonie, od rodziny Janusza Górskiego w stronę cmentarza.

Czwartek, 4 stycznia, od godz. 15.00 – Siedliska Wieś, od rodziny Synowiec do rodziny Bogusz.

Gościmy

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
166970