Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, II Niedziela Adwentu, 10.12.2017 r.

Dzisiaj II niedziela Adwentu. Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie.

W liturgii wspominamy, w środę św. Łucję, dzień modlitw za ofiary stanu wojennego i w czwartek św. Jana od Krzyża. W sobotę rozpoczęcie Nowenny do Dzieciątka Jezus. Solenizantom najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.

Roraty z udziałem dzieci z lampionami, o godz. 6.50 rano, w środę o godz. 16.00. W tym roku uczymy się od św. Józefa wiary w oczekiwaniu na Zbawiciela. Serdecznie zapraszam.

W zakrystii można zakupić świece wigilijne przygotowane przez Caritas. Cena świecy 5 złotych. Jest to Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.

W bocznej kaplicy jest wystawiony kosz na trwałe produkty spożywcze dla potrzebujących rodzin. Zebrane dary młodzież Rektoratu przekaże rodzinom przed świętami. Bardzo proszę o gest dobrych serc.

Przy kościele można zakupić kartki i ozdoby świąteczne przygotowane przez dzieci i nauczycieli ze SP z Sędziszowej. Dochód jest przeznaczony na pomoc w leczeniu dla Tomasza. Bóg zapłać.

W tygodniu zostały założone wrota do głównej bramy. Bóg zapłać za dwie dodatkowe ofiary po 200 złotych na trwające prace.

Dziękuję za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu, za ofiarę. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Chmura Izabela, Synowiec Bogusława, Smoszna Natalia.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Gazety są w bocznej kaplicy.

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
166951