Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, XXXI Niedziela zwykła, 05.11.2017 r.

Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych.

Do środy możliwość zyskiwania odpustów za zmarłych, czyli darowania kary za grzechy. Wypominki listopadowe o 15.30. Potem Msza święta.

Serdecznie dziękuję druhom strażakom z OSP Sędziszowa za utrzymanie porządku i kierowanie ruchem w Uroczystość Wszystkich Świętych.

W środę Msza święta i nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 16.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja.

W sobotę Narodowe Święto Niepodległości. Msze święte o godz. 8.30 i o 16.00. Pół godziny wcześniej o godz. 15.30 wypominki narodowe przygotowane przez młodzież. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy. Na modlitwę zapraszam także kandydatów do bierzmowania, uczniów klasy VI i VII ze SP z Sędziszowej, w ramach przygotowania do tego sakramentu. Gminne uroczystości o godz. 14.00 w Bobowej.

Bóg zapłać za ofiarę 250 zł Pani Marii Rząca z Tarnowskich Gór. Dziękuję także rodzinie Państwa Stanisławy i Adama Rajskich z Nowego Targu, którzy w tym roku wraz z córkami Ewą i Joanną ofiarowali 10 000 zł na prace przy chodniku.

Bóg zapłać za ofiary złożone przy okazji wypominek. Było to 9 500 zł. Będą przeznaczone na prace przy garażu obok plebani.

Dziękuję za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu i za kwiaty. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Teresa Hadała, Anna Nowak.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także „Promyczek Dobra” dla dzieci. Gazety są w bocznej kaplicy.

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
166952