Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, XXIX Niedziela zwykła, 22.10.2017 r.

Dzisiaj Światowy Dzień Misyjny. Rozpoczyna się Tydzień Misyjny w Polsce. Bóg zapłać za złożone ofiary na tacę, przeznaczone na misje. W liturgii wspominamy: w środę św. Jana Pawła II, w sobotę św. Szymona i Judy Tadeusza, Apostołów. Solenizantom bieżącego tygodnia najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa.

Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie o godz. 16.30, przed Mszą świętą. W niedzielę różaniec o godz. 14.00.

Dekanalne spotkanie młodzieży w Korzennej, w piątek o godz. 19.30. Organizatorzy zapraszają.

Centrum Kultury i Promocji Gminy Bobowa zaprasza na bezpłatne warsztaty: taneczne, wokalne, instrumentalne i koronki klockowej. Szczegóły na plakatach.

Zbliża się listopad – miesiąc modlitw za zmarłych. Pamiętajmy o uporządkowaniu cmentarza. W bocznej kaplicy są kartki na wypominki całoroczne i listopadowe. Wypominki roczne są czytane przed Mszą świętą w niedzielę o 8.30. Po południu przed Mszą św. są śpiewane Nieszpory ze wspomnieniem tych zmarłych. W ciągu roku, raz w miesiącu za wypominanych zmarłych w naszym kościele będę sprawował Mszę świętą w każdy Pierwszy piątek miesiąca.

Zakończyliśmy pracę przy chodniku procesyjnym. Dziękuję za pomoc w minionym tygodniu wyznaczonym rodzinom. Bóg zapłać.

W zakrystii są do odebrania zeszyty z listą ofiarodawców comiesięcznych składek gospodarczych. Bóg zapłać zbierającym za podjęty trud i Wam za ofiary. Z tych 3 ostatnich miesięcy bieżącego roku będą przeznaczone na zapłacenie wykonanych prac przy chodniku.

Dziękuję za sprzątanie kościoła w tygodniu, za kwiaty. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Cieśla Urszula, Dziedzic Celina.

W przyszłą niedzielę zmiana czasu na zimowy z 3 na 2 w nocy. Za tydzień śpimy godzinę dłużej.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Gazety są w bocznej kaplicy.

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
166953