Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, XXVII Niedziela zwykła, 08.10.2017 r.

Dzisiaj Dzień Papieski pod hasłem: „Idźmy naprzód z nadzieją!”. Przy kościołach w naszej Ojczyźnie można złożyć ofiarę do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia – są to ofiary dla ubogiej studiującej młodzieży. Po południu procesja różańcowa o godz. 14.00.

W tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek bł. Wincentego Kadłubka, w piątek bł. Honorata Koźmińskiego, w sobotę Dzień Nauczyciela. Solenizantom bieżącego tygodnia i pracownikom oświaty najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa.

Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie o godz. 16.30 przed Mszą świętą. W sobotę, 14 października, różaniec z udziałem młodzieży i Redemptorystów z Tuchowa. Serdecznie zapraszam.

Dziękuję za złożoną makulaturę, z czego dochód będzie przeznaczony na budowę studni w Ugandzie. Gdyby ktoś jeszcze chciał przywieźć można w tym tygodniu złożyć makulaturę w budynku gospodarczym. Bóg zapłać.

W tygodniu trwały prace przy chodniku procesyjnym wokół kościoła. Został także zaimpregnowany mur. Dziękuję za pomoc w pracach porządkowych wyznaczonym rodzinom z Osiedla. Na koniec bieżącego tygodnia proszę o pomoc z rodzin: w piątek: Józef Konewski i Marian Nabożny oraz w sobotę: Roman Tabiś i Arkadiusz Gomulak.

Serdecznie dziękuję za dodatkową ofiarę 400 zł. Bóg zapłać także za ofiary na tacę w kościele.

Dziękuję za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu, za kwiaty. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Kasprzyk Grażyna, Jamrozy Krystyna.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Gazety są w bocznej kaplicy.

Gościmy

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
166956