Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, XXIV Niedziela zwykła, 17.09.2017 r.

Dzisiaj Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. W tygodniu, w liturgii wspominamy: w poniedziałek św. Stanisława Kostkę, w czwartek św. Mateusza, w sobotę św. Ojca Pio. Za tydzień w niedzielę dzień Modlitw o Trzeźwość. Solenizantom bieżącego tygodnia najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa.

W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej o godz. 17.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja.

Dzisiaj przy kościołach można złożyć ofiarę do puszek na rzecz Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie. Bóg zapłać za ofiary.

Trwają prace przy chodniku procesyjnym wokół kościoła oraz przy garażu obok plebani. Bóg zapłać za składane ofiary, indywidualne i na tacę w kościele.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Ciepielowska Barbara, Cisoń Dorota.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Dzięki katolickiej prasie z natłoku różnych informacji możemy wyłowić te najważniejsze. Jest także „Promyczek Dobra” dla dzieci. Gazety są w bocznej kaplicy.

Gościmy

Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
163588