Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, XXIII Niedziela zwykła, 10.09.2017 r.

W liturgii wspominamy: w środę św. Jana Chryzostoma, w czwartek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w piątek wspomnienie NMP Bolesnej, w sobotę św. Męczenników Korneliusza i Cypriana. Za tydzień w niedzielę Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Solenizantom bieżącego tygodnia życzenia Bożego błogosławieństwa.

W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej o godz. 17.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja.

W czwartek, w święto Podwyższenia Krzyża Świętego Msza święta rano w kościele o godz. 7.00. Po południu Droga Krzyżowa i Msza święta będzie na Golgocie w Sędziszowej na Zawodziu. Modlitwę rozpoczniemy o godz. 16.30 Drogą Krzyżową i później będzie Msza święta przy Krzyżu. Serdecznie zapraszam.

Za tydzień przy kościołach można złożyć ofiarę do puszek na rzecz Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

Trwają prace przy chodniku procesyjnym wokół kościoła. Bóg zapłać za składane ofiary, indywidualne i na tacę w kościele. Dziękuję za 2000 zł od rodziny zmarłego Jana Czop. Bóg zapłać.

W zakrystii można kupić tradycyjny „Kalendarz Rolników” na Nowy Rok 2018. Cena 25 zł.

Dziękuję za sprzątanie kościoła, za kwiaty. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Banaś Andrzelika, Wacławik Wioletta.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Gazety są w bocznej kaplicy.

Gościmy

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
163587