Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, XXII Niedziela zwykła, 03.09.2017 r.

Po Mszy świętej zmiana tajemnic różańcowych.

Jutro rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Msza św. w intencji nauczycieli, uczniów i rodziców ze SP z Sędziszowej o godz. 8.00.

W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej o godz. 17.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja.

W piątek Uroczystość Narodzenia NMP, Matki Bożej Siewnej, Głównej Patronki Diecezji. Msze święte o 8.30 i o 17.00. W czasie Mszy świętej poświęcenie ziarna siewnego. Na terenie naszej diecezji nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych z racji tej Uroczystości.

W sobotę o godz. 15.00 będzie Msza święta za zmarłego Ks. Jana Reca w 23 rocznicę śmierci z udziałem parafian z Tarnowa z Mościc. Serdecznie zapraszam.

Trwają prace przy chodniku procesyjnym wokół kościoła. W minionym tygodniu została przygotowana podbudowa pod brakującą część chodnika i wprowadzona instalacja wodna do zakrystii. Dziękuję za pomoc z rodzin, z Siedlisk: Wojna Małgorzata, Gąsior Krystyna, Ligęza Paweł, Michalik Władysława, Deć Danuta oraz Michałowi i Łukaszowi Ziomek z Sędziszowej. Serdeczne podziękowania kieruje dla Pani Wioletty Ligęza za wypożyczenie potrzebnego sprzętu.

Bóg zapłać za ofiary na rzecz naszego kościoła. Dziękuję rodzinie z Sędziszowej za 1000 zł i za wszystkie ofiary składane na tacę.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Kuk Zofia, Kuk Kinga i Ligęza Anna.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także „Mały Gość Niedzielny”. Gazety są w bocznej kaplicy.

Gościmy

Odwiedza nas 52 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
163592