Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, XXI Niedziela zwykła, 27.08.2017 r.

W tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek wspomnienie św. Augustyna, we wtorek męczeństwo św. Jana Chrzciciela. Ostatni tydzień wakacji, dzieciom, nauczycielom oraz solenizantom bieżącego tygodnia, mającym imieniny, urodziny, jubileusze, najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa.

W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej o godz. 17.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja.

W piątek przypada 78 rocznica wybuchu II wojny światowej, modlimy się w intencji poległych za Ojczyznę. To I piątek miesiąca. Dwie Msze święte o 7.00 rano i o 17.00 po południu. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą świętą. Składka w I piątek przeznaczona jest na misje. Odwiedziny u chorych od 8.00 rano. Wypada także w tygodniu I sobota miesiąca. Msza święta po południu o 17.00. Zapraszam serdecznie.

W zakrystii są do odebrania zeszyty z listą ofiarodawców comiesięcznych składek gospodarczych. Ofiary są przeznaczone na pokrycie kosztów odbudowanego muru i na prace przy chodniku procesyjnym wokół kościoła. Bóg zapłać zbierającym za podjęty trud i Wam za dar.

W tygodniu wykonaliśmy część prac związanych z budową chodnika procesyjnego wokół kościoła. Dziękuję za pomoc przy tych pracach mieszkańcom Siedlisk Osiedla z rodzin: Koszyk Jan, Wróbel Jan, Nowak Anna, Białobok Piotr, Niklewicz Władysław i Malec Felicja.

Bóg zapłać  wszystkim ofiarodawcom, którzy wspierają kościół św. Mikołaja. Dziękuję za ofiarę 1000 zł z Siedlisk.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Ligęza Irena, Wróbel Małgorzata.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Gazety są w bocznej kaplicy.

Gościmy

Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
163601