Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, XIX Niedziela zwykła, 13.08.2017 r.

W tygodniu w liturgii wspominamy: jutro św. Maksymiliana Marię Kolbego, we wtorek 15 sierpnia, obowiązkowe święto, Uroczystość Wniebowzięcia NMP, msze święte o 8.30 i po południu o 15.00. W czwartek wspomnienie św. Jacka. Trwa odpust w Bruśniku. Ks. Proboszcz serdecznie zaprasza. Porządek nabożeństw jest na plakacie przy kościele. Solenizantom bieżącego tygodnia najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa.

We wtorek na Mszy świętej o 15.00, w święto MB Zielnej Dożynki Gminne. Poświęcenie ziół i wieńców dożynkowych z całej Gminy. Serdecznie zapraszam na Mszę świętą i na spotkanie koło szkoły w Sędziszowej. Sołectwo Sędziszowa jest w tym roku Gospodarzem i organizatorem Gminnych Dożynek.

W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej o godz. 17.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja.

W czwartek rozpoczyna się Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Jasną Górę. Pamiętajmy w modlitwach o pielgrzymach.

Serdecznie dziękuję za dzisiejszą składkę na tacę na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

W najbliższym czasie będziemy kontynuować prace przy chodniku procesyjnym wokół kościoła. W minionym tygodniu obrzeża koło kościoła i muru zostały wypełnione ozdobnym kamieniem. Dziękuję za prace porządkowe koło kościoła i plebanii. Bóg zapłać też za wszystkie ofiary na potrzeby naszej wspólnoty.

Dziękuję za sprzątanie kościoła, za złożoną ofiarę, nowożeńcom za kwiaty. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Firszt Zofia, Mruk Urszula.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Gazety są w bocznej kaplicy.

Gościmy

Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
163583