Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, XVI Niedziela zwykła, 23.07.2017 r.

W tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek św. Kingę, we wtorek św. Jakuba i św. Krzysztofa, w środę św. Joachima i Annę, rodziców NMP, w sobotę św. Martę. Solenizantom bieżącego tygodnia najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa.

We wtorek z racji wspomnienia św. Krzysztofa Msza święta o godz. 17.00, po Mszy świętej błogosławieństwo pojazdów, zapraszam wszystkich kierowców.

W zakrystii są do odebrania zeszyty z listą ofiarodawców comiesięcznych składek gospodarczych na prace przy kościele św. Mikołaja. Bóg zapłać zbierającym za podjęty trud i Wam za ofiary.

W tygodniu została posiana trawa przy kościele. Bóg zapłać za pomoc przy tej pracy z rodzin: Szczepan Gucwa, Teresa Job, Stanisław Tabiś, Jan Skórski i Krzysztof Wiejaczka z córką oraz Paniom z Osiedla.

W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej o godz. 17.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty. Bóg zapłać Grzegorzowi Durlakowi i Bartkowi Laskowskiemu za koszenie trawy, za porządek wokół kościoła i plebani. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Jamrozy Jolanta, Zielińska Bogusława, Szczerba Jadwiga.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Gazety są w bocznej kaplicy.

Gościmy

Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
163585