Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, XV Niedziela zwykła, 16.07.2017 r.

W tygodniu w liturgii wspominamy: we wtorek św. Szymona z Lipnicy, w czwartek bł. Czesława, w sobotę św. Marię Magdalenę. Solenizantom bieżącego tygodnia najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa.

W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej o godz. 17.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja.

Do końca lipca można się zapisać na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy. Koszt pielgrzymki – 90 zł. Druga osoba z domu 60 zł. Pielgrzymka trwa 9 dni, rozpoczyna się 17 sierpnia. Grupę pielgrzymkową tworzą dekanaty Bobowa i Grybów. Przewodnikiem Grupy jest Ks. Piotr Cichoń z Grybowa.

Kontynuujemy prace przy murze wokół kościoła. Część odbudowanego muru została przykryta kamiennymi daszkami.

Bóg zapłać za ofiary na potrzeby naszego kościoła, z Przygórza 1000 zł i z Sędziszowej 200 zł. Dziękuję także za pracę w minionym tygodniu, z rodzin: Wiesław Turski, Zdzisław Mucha, Tomasz Czop, Antoni Wojna, Piotr Domin i Jan Wiejaczka z synem Grzegorzem.

Dziękuję za  sprzątanie kościoła, za kwiaty. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Turek Maria, Kopiec Monika, Kuk Robert.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Gazety są w bocznej kaplicy.

Gościmy

Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
163594