Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, XIV Niedziela zwykła, 09.07.2017 r.

W tygodniu w liturgii wspominamy: we wtorek św. Benedykta, patrona Europy, w środę św. Brunona Bonifacego, w czwartek św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników, w sobotę św. Bonawenturę. Solenizantom bieżącego tygodnia najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa.

W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej o godz. 17.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja. Po Mszy świętej spotkanie ministrantów.

Za tydzień ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na Seminarium Duchowne w Tarnowie.

Bóg zapłać za ofiary na tacę w kościele na potrzeby naszego kościoła. W minionym tygodniu została uporządkowana ziemia wokół kościoła. Bóg zapłać mieszkańcom Przygórza za pracę, z rodzin: Mieczysław Orłowski, Andrzej Orłowski, Wacław Sarkowicz, Roman Kopacz, Grzegorz Osika, Zdzisława Iwaniec, Grzegorz Durlak i Andrzej Truchan. Bóg zapłać także P. Janowi Skórskiemu za codzienną pracę przy kościele.

W bieżącym tygodniu będą zakładane daszki na odbudowany mur. Jest jeszcze dużo prac porządkowych i konieczne czyszczenie muru. Gdyby ktoś z rodzin z Przygórza, kto nie był przy ziemi w piątek i sobotę chciał pomóc w tym tygodniu, to zapraszam w dowolny dzień.

Dziękuję za sprzątanie kościoła, za kwiaty. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Tabiś Anna, Framęga Agata, Mazur Irena.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także „Promyczek Dobra”. Gazety są w bocznej kaplicy.

Gościmy

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
163590