Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, XII Niedziela zwykła, 25.06.2017 r.

Rozpoczęły się wakacje dla dzieci i młodzieży. Wszystkim dzieciom i nauczycielom najlepsze życzenia dobrych wakacyjnych dni. W liturgii wspominamy w środę św. Ireneusza, w czwartek Uroczystość św. Piotra i Pawła. Msze święte o godz. 8.30 i 17.00. W kościele parafialnym św. Piotra i Pawła uroczystość odpustowa o godz. 11.00. Składka w tym dniu przeznaczona jest na świętopietrze, do dyspozycji Ojca Świętego. Solenizantom bieżącego tygodnia najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa.

W tygodniu Pierwsza sobota miesiąca. Pamiętajmy o prośbie Matki Bożej z Fatimy zawierzając siebie Jej Niepokalanemu Sercu.

Trwają prace porządkowe przy kościele. W najbliższym czasie zostaną założone daszki na odbudowany mur. Po zakończeniu tych prac trzeba będzie mur wyczyścić, wtedy poproszę o pomoc w tych pracach mieszkańców Przygórza.

W zakrystii są do odebrania zeszyty z listą ofiarodawców comiesięcznych składek gospodarczych. Bóg zapłać zbierającym za podjęty trud i Wam za ofiary. Bóg zapłać za indywidualne ofiary i za ofiary na tacę w kościele. W każdą środę w czasie Nowenny do Matki Bożej modlimy się za wszystkich dobrodziejów i ofiarodawców dla kościoła.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za ofiarę. Nowożeńcom dziękuję za kwiaty. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Łajka Grażyna, Łajka Alicja.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Gazety są w bocznej kaplicy.

W minionym tygodniu odbył się w naszym kościele pogrzeb † Janiny Gawlik z Sędziszowej.

Gościmy

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
163597