Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, XI Niedziela zwykła, 18.06.2017 r.

Trwa Oktawa Bożego Ciała. Dziękuję za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało. Bóg zapłać za udział w procesji: niosącym sztandary, feretrony. Dziękuję Druhom Strażakom z OSP Sędziszowa, dzieciom sypiącym kwiatki. Udział w procesji to publiczne wyznanie wiary. W Oktawie Bożego Ciała procesje po Mszy świętej o 17.00. Dzisiaj procesja o 8.30.

W czwartek o godz. 17.00 zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Po Mszy świętej i procesji poświęcenie wianków z ziół i kwiatów oraz błogosławieństwo dzieci.

W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa i Dzień Modlitw o Świętość Życia Kapłańskiego. Msze święte o 8.00 rano na zakończenie roku szkolnego dla Szkoły Podstawowej w Sędziszowej i o godz. 17.00 z procesją wokół kościoła. Z racji Uroczystości nie ma postu w piątek. W sobotę uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

Podręczniki do religii i zeszyty ćwiczeń na przyszły rok szkolny dla dzieci ze SP z Sędziszowej dla wszystkich klas przekaże we wrześniu.

Bóg zapłać wyznaczonym rodzinom za pomoc w pracach przy kościele. W tym tygodniu do pomocy proszę: w poniedziałek: Urbanek Ryszard, Górski Marek, we wtorek: Kotowicz Krzysztof, Bogusz Bronisław, w środę: Orłowski Józef, Szymczyk Józef, w czwartek: Smoszna Marian,  Zych Roman, w piątek: Chmura Zbigniew, Synowiec Jarosław. Pracę rozpoczynamy o 7.30.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty. Na najbliższy tydzień proszę do sprzątania rodziny: Dywan Łucja, Lisik Dorota.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także „Mały Gość Niedzielny”. Gazety są w bocznej kaplicy.

Gościmy

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
163599