Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, Zesłanie Ducha Świętego, 04.06.2017 r.

Dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Jutro święto Matki Kościoła. Msze święte o 8.30 i o 17.00. W czwartek święto Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, w przyszłą niedzielę Uroczystość Najświętszej Trójcy. Wszystkim solenizantom całego tygodnia najlepsze życzenia.

W środę Msza święta i nowenna o godz. 17.00 ku czci Matki Bożej. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja. Serdecznie zapraszam.

W piątek Parafia i Rektorat w Siedliskach mają wyznaczony dzień adoracji Najświętszego Sakramentu. W naszym kościele msze święte o godz. 7.00 i 17.00. Pół godziny przed Mszą świętą rano i po południu adoracja jako wynagrodzenie za grzechy w rodzinach należących do Rektoratu.

W ubiegłą niedzielę odbył się Festyn w Sędziszowej. Dziękuję wszystkim sponsorom, współorganizatorom przygotowującym Festyn i pracującym w czasie Festynu według wszystkich wyznaczonych zadań. Bóg zapłać za przygotowanie festynowej gastronomii, upominków, za poświęcony czas i zaangażowanie. Wyrażam wdzięczność za złożone wszystkie ofiary i każdą pracę. W piątek Rada Duszpasterska Rektoratu podsumowała dochód, który wyniósł 12100 zł. Zostanie przeznaczony na odbudowę muru przy kościele. Bóg zapłać.

Bóg zapłać za złożone w minionym tygodniu dodatkowe ofiary na prace przy kościele, z Siedlisk 500, 300 i 200 zł i z Sędziszowej 200 zł. Dziękuję także P. Andrzejowi Ryznerowi z Bobowej za ofiarowanie kamienia.

Bóg zapłać wyznaczonym rodzinom za pomoc. Będziemy kontynuować odbudowę muru wokół kościoła. Do pomocy proszę mieszkańców Sędziszowej: we wtorek: Wróbel Małgorzata, Ciesielski Leszek, Ciesielska Małgorzata, w środę: Ligęza Andrzej, Ligęza Jan i Bartoszek Antoni, w czwartek: Ciepielowski Marcin, Cisoń Bogdan, Janusz Wacław, w piątek: Banaś Zbigniew, Wacławik Grzegorz, Kasprzyk Antoni, w sobotę: Jamrozy Mirosław, Wantuch Ignacy. Pracę rozpoczynamy o godz. 7.30

Dziękuję za sprzątanie kościoła, za kwiaty. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Ligęza Stanisława, Kruczek Agata.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Gazety są w bocznej kaplicy.

Gościmy

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
163582