Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, Wniebowstąpienie Pańskie, 28.05.2017 r.

Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Jutro w liturgii św. Urszuli Ledóchowskiej, w środę Nawiedzenie NMP i zakończenie nabożeństw majowych, w czwartek Dzień Dziecka. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Solenizantom najlepsze życzenia.

Nabożeństwa majowe do środy o godz. 17.00. Dzisiaj, w niedzielę z racji Festynu majówka będzie o godz. 14.15.

W tygodniu I piątek miesiąca. Dwie Msze święte o godz. 7.00 i 17.00. Składka w I piątek przeznaczona jest na misje. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą świętą. Duszpasterska wizyta u chorych w piątek od godz. 8.30.

Dzisiaj w Sędziszowej, na boisku sportowym o godz. 15.00 rozpocznie się Festyn Rodzinny. W programie występy dzieci ze SP z Sędziszowej, uczniów Szkoły Muzycznej z Bobowej, pokazy tańców, mecz piłki nożnej dzieci kontra rodzice, koncert Orkiestry z Siedlisk, festynowa gastronomia, zabawy dla dzieci i możliwość zakupu kamyczka na mur z atrakcyjnymi upominkami. Od godz. 19.00 zabawa taneczna. Dochód będzie przeznaczony na odbudowę muru wokół kościoła. Serdecznie zapraszam na wspólne spotkanie.

Bóg zapłać za dodatkową ofiarę na prace przy kościele, 300 zł z Siedlisk.

Bóg zapłać wyznaczonym rodzinom za pomoc. Będziemy kontynuować odbudowę muru wokół kościoła. Do pomocy proszę mieszkańców Sędziszowej: w poniedziałek: Żaba Jan, Laska Robert, Wróbel Jan, we wtorek: Jamrozy Stanisław, Zieliński Andrzej, Szczerba Andrzej, w środę: Kuk Mieczysław, Stec Marek, Stec Rafał, w czwartek: Wiejaczka Mieczysław, Firszt Paweł, Gucwa Krzysztof, w piątek: Bartoszek Kazimierz, Wójcik Zuzanna, Wróbel Irena i w sobotę: Kuk Krzysztof, Bogusz Barbara. Pracę rozpoczynamy o godz. 7.30.

Dziękuję za sprzątanie kościoła, za kwiaty. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Ziomek Dorota, Gucwa Dorota, Juruś Genowefa.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Gazety są w bocznej kaplicy.

Gościmy

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
163598