Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, VI Niedziela Wielkanocna, 21.05.2017 r.

W poniedziałek, wtorek i środę – Dni Krzyżowe, dni modlitw o urodzaje. Proszę o przygotowanie feretronów, o godz. 17.00 procesja z majówką, w poniedziałek do św. Jana Nepomucena, wtorek do parku i w środę przy pomniku św. Jana Pawła II. Serdecznie zapraszam.

Codziennie nabożeństwo majowe o 17.00. Dzisiaj, w niedzielę majówka przed Mszą św. po południu o godz. 14.30, a za tydzień w niedzielę z racji Festynu majówka będzie o godz. 14.15.

Festyn Rodzinny rozpocznie się w niedzielę, 28 maja w Sędziszowej, na boisku sportowym o godz. 15.00. W programie występy dzieci ze SP z Sędziszowej, uczniów Szkoły Muzycznej z Bobowej, pokazy tańców, mecz piłki nożnej dzieci kontra rodzice, koncert Orkiestry z Siedlisk, festynowa gastronomia, zabawy dla dzieci i możliwość zakupu kamyczka na mur z atrakcyjnymi upominkami. Od godz. 19.00 zabawa taneczna. Dochód będzie przeznaczony na odbudowę muru wokół kościoła. Serdecznie zapraszam na wspólne spotkanie.

Bóg zapłać za pracę przy kościele wyznaczonym rodzinom. Będziemy kontynuować odbudowę muru wokół kościoła. Do pomocy proszę mieszkańców Sędziszowej: w poniedziałek: Skórski Andrzej, Łajka Hanna, Lisik Andrzej, we wtorek: Łajka Józef, Semla Ferdynand, Framęga Wiesław, w środę: Tabiś Włodzimierz, Kuk Robert, Kopiec Bogusław, w czwartek: Mazur Stanisław, Turek Maria, Ligęza Józef, w piątek: Ziomek Jerzy, Juruś Józef, Gucwa Józef i w sobotę: Mól Zbigniew, Jamróz Bogusław. Pracę rozpoczynamy o godz. 7.30.

Zostały położone fugi na części chodnika procesyjnego wokół kościoła. Proszę nie przechodzić poza taśmy i zachować ostrożność przy przechodzeniu w miejscu odbudowy muru przy ulicy.

W zakrystii są do odebrania zeszyty z listą ofiarodawców comiesięcznych składek gospodarczych. Są one przeznaczane na prace przy murach. Bóg zapłać zbierającym za podjęty trud i Wam za ofiary. Bóg zapłać za indywidualne ofiary i za ofiary na tacę w kościele.

Dziękuję za sprzątanie kościoła, za złożoną ofiarę. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę z rodzin: Żaba Małgorzata, Abram Maria.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Wiele ciekawych artykułów, niech będą inspiracją do wartościowych przemyśleń i dobrego życia. Jest także „Mały Gość Niedzielny”. Gazety są w bocznej kaplicy.

Gościmy

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
163586