Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, V Niedziela Wielkanocy, 14.05.2017 r.

W tygodniu wspominamy w liturgii: w poniedziałek św. Zofię, odpust w Bobowej, we wtorek św. Andrzeja Bobola, w czwartek św. Stanisława Papczyńskiego. Wszystkim solenizantom całego tygodnia najlepsze życzenia.

Nabożeństwa majowe codziennie w dni powszednie o godz. 17.00. Na majówce przypominamy o objawieniach Matki Bożej w Fatimie.

W sobotę, 20 maja, Majówka w naszym kościele z O. Redemptorystami z Tuchowa, o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy na wspólną modlitwę.

Serdecznie dziękuję wszystkim rodzinom modlącym się w kościele św. Mikołaja, za życzliwość i wsparcie naszej wspólnoty. Za 2 tygodnie, 28 maja w Sędziszowej odbędzie się Festyn Rodzinny z którego dochód będzie przeznaczony na odbudowę muru wokół kościoła. Serdecznie zapraszam na wspólne spotkanie.

Bóg zapłać za pracę przy kościele wyznaczonym rodzinom. Będziemy kontynuować odbudowę muru wokół kościoła. Do pomocy proszę mieszkańców Siedlisk: w poniedziałek: Gąsior Krystyna, Bajorski Jerzy, Ligęza Paweł, we wtorek: Rysiewicz Hilary, Rembisz Jerzy i Chmura Andrzej, w środę: Migacz Marek i Sowa Marcin, w czwartek, z Sędziszowej Zawodzia: Jamrozy Dariusz, Dywan Marian, Połeć Andrzej, w piątek: Połeć Stanisław, Ligęza Stanisław, Kruczek Piotr i w sobotę: Ligęza Jan, Abram Jerzy. Pracę rozpoczynamy o godz. 7.30.

Trwa także odbudowa chodnika procesyjnego wokół kościoła od strony plebanii. Proszę zachować ostrożność przy przechodzeniu zwłaszcza w miejscu gdzie będzie główna brama wejściowa.

Dziękuję za sprzątanie kościoła, za złożoną ofiarę. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Laska Elżbieta, Tarasek Katarzyna.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Gazety są w bocznej kaplicy.

Gościmy

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
163640