Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, IV Niedziela Wielkanocna, 07.05.2017 r.

Dzisiaj Światowy Dzień Modlitw o Powołania – składka jest przeznaczona na Seminarium Duchowne w Tarnowie. Bóg zapłać. Cały tydzień jest poświęcony w Kościele modlitwom o powołania do kapłaństwa i życia zakonnego. Jutro Uroczystość św. Stanisława, Patrona Polski. Solenizantom najlepsze życzenia.

Nabożeństwa majowe codziennie w dni powszednie o godz. 17.00. Na majówce przypominamy o objawieniach Matki Bożej w Fatimie. W sobotę 100. rocznica objawień fatimskich. Serdecznie zapraszam.

Bóg zapłać za ofiary na prace przy naszym kościele. Dziękuję także tym, którzy przekazują ofiary na konto Rektoratu. Serdecznie dziękuję wszystkim rodzinom modlącym się w kościele św. Mikołaja, za życzliwość i wsparcie naszej wspólnoty. Za 3 tygodnie, 28 maja w Sędziszowej na boisku sportowym odbędzie się Festyn Rodzinny z którego dochód będzie przeznaczony na odbudowę muru wokół kościoła. Już dzisiaj serdecznie zapraszam na wspólne spotkanie.

Bóg zapłać za pracę przy kościele wyznaczonym rodzinom. Będziemy kontynuować odbudowę muru wokół kościoła. Do pomocy proszę mieszkańców Siedlisk: w poniedziałek: Gomulak Arkadiusz, Kulig Paweł, we wtorek: Solarz Kazimierz, Wiejaczka Andrzej, w środę: Hajduk Maria, Białobok Piotr, w czwartek: Konewski Józef, Nabożny Marian, w piątek: Tkacz Jerzy, Tabiś Roman i w sobotę: Michalik Stanisław, Deć Czesław. Pracę rozpoczynamy o godz. 7.30. Gdyby ktoś nie mógł przyjść, proszę dać znać lub znaleźć zastępstwo.

Dziękuję za sprzątanie kościoła, za kwiaty. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Wróbel Zuzanna, Jamróz Beata.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także „Promyczek Dobra”. Gazety są w bocznej kaplicy.

Gościmy

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
163650