Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, III Niedziela Wielkanocna, 30.04.2017 r.

Dzisiaj Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego. Czytamy List św. Pawła do Galatów. Rozpoczyna się Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Otrzymaliśmy cytaty z Pisma Świętego do osobistej refleksji.

W środę Uroczystość NMP Królowej Polski. To także Rocznica Konstytucji 3 Maja. W modlitwie pamiętamy o Ojczyźnie. W naszym kościele Msze święte o godz. 8.30 i po południu z majówką o 17.00. O godz. 14.00 gminne obchody święta Konstytucji 3 Maja w Bobowej.

W tygodniu I piątek miesiąca. Msze święte o godz. 7.00 i 17.00. Składka w I piątek przeznaczona jest na misje. Do chorych pojadę od 8.30. Okazja do spowiedzi jest codziennie przed Mszą świętą.

W sobotę, 6 maja, będzie Msza święta o godz. 17.00 w intencji Druhów Strażaków OSP Sędziszowa. Serdecznie zapraszam.

W następną niedzielę Światowy Dzień Modlitw o Powołania – składka będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne w Tarnowie. W naszym kościele o 8.30 Rocznica Pierwszej Komunii świętej dla dzieci z klasy III SP w Sędziszowej.

Decyzją Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków i za zgodą Kurii Diecezjalnej zostały usunięte 4 lipy, które zagrażały bezpieczeństwu i uniemożliwiały odbudowanie muru przy kościele. Po zakończeniu prac zostaną nasadzone drzewa.

Będziemy kontynuować prace przy murach wokół kościoła. Do pomocy proszę mieszkańców Siedlisk: w poniedziałek: Gucwa Szczepan, Job Zbigniew, Malec Felicja, we wtorek: Wojna Małgorzata, Gerlak Piotr, Niklewicz Władysław, w czwartek: Nowak Anna, Koszyk Jan, Wiejaczka Ryszard i w piątek: Wróbel Jan, Szczepanek Robert. Pracę rozpoczynamy o godz. 7.30. Gdyby ktoś nie mógł przyjść, proszę dać znać lub znaleźć zastępstwo.

Dziękuję za sprzątanie kościoła, za złożoną ofiarę. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziców dzieci z klasy III ze SP w Sędziszowej.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Gazety są w bocznej kaplicy.

Gościmy

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
163644