Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, Poniedziałek Wielkanocny, 17.04.2017 r.

Trwa Oktawa Wielkanocy. Za tydzień Niedziela Bożego Miłosierdzia. Codziennie przed Mszą świętą Koronka. Zgodnie z tradycją przez Oktawę pozostaje w kościele pusty Grób Jezusa Chrystusa. Dziękuję za dzisiejszą składkę na tacę na KUL i Uniwersytet Papieski Jana Pawła II.

W środę Msza święta i nowenna o godz. 17.00 ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja. Serdecznie zapraszam. Po Nowennie spotkanie rodziców i dzieci z klasy III Szkoły Podstawowej z Sędziszowej przed Rocznicą Pierwszej Komunii Świętej.

Pragnę serdecznie podziękować za dobre przeżywanie Świąt Wielkanocnych, za adorowanie Jezusa w Ciemnicy i w Grobie. Serdecznie dziękuję druhom z Ochotniczej Straży Pożarnej z Sędziszowej za służbę przy Grobie Jezusa Chrystusa. Podziękowanie składam na ręce Prezesa druha Romana Tabisia. Dziękuję Paniom z Sędziszowej za przygotowanie Grobu i Ciemnicy, Panu Kościelnemu P. Janowi Skórskiemu, za jego pomoc w przygotowanie liturgii i zaangażowanie. Serdeczne podziękowania dla naszych Organistów, dla P. Pauliny i P. Jacka. Dziękuję za udział w procesji rezurekcyjnej druhom strażakom, niosącym feretrony i sztandary, ministrantom, lektorom, Dziewczęcej Służbie Maryjnej i Orkiestrze Dętej.

Bóg zapłać za trwałe produkty spożywcze złożone przed świętami dla bardziej potrzebujących rodzin naszej parafii. Dziękuję za ofiarowane kwiaty do kościoła.

Bóg zapłać za ofiary składane przy różnych okazjach na potrzeby Kościoła powszechnego i naszej wspólnoty. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Niklewicz Zofia, Nowak Anna.

Gościmy

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
163654