Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, IV Niedziela Wielkiego Postu, 26.03.2017 r.

Dzisiaj IV niedziela Wielkiego Postu. Niedziela „Laetare” /radować się/. Wyrażamy radość z obfitości darów nadprzyrodzonych, łask płynących z Chrztu i Eucharystii. Słyszymy zachętę, aby radość czerpać od Chrystusa, bo już niedługo będziemy przeżywać radość wielkanocną.

Młodzież z naszej parafii przyjmie Sakrament Bierzmowania w Siedliskach w kościele św. Piotra i Pawła 28 kwietnia. Mszę świętą będzie sprawował Ks. Bp Stanisław Salaterski.

W środę msza święta i nowenna o 17.00 ku czci Matki Bożej Bolesnej.

W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.00. Nabożeństwo poprowadzą dzieci ze Szkoły Podstawowej z Sędziszowej, a za dwa tygodnie 7 kwietnia młodzież. Droga Krzyżowa także w niedzielę po Mszy świętej o 8.30.

Gorzkie Żale o godz. 14.30 w niedziele z kazaniem pasyjnym. Potem Msza święta. Za tydzień na Gorzkich Żalach składka na kwiaty do Grobu Pańskiego. Za ofiary Bóg zapłać.

W zakrystii są do odebrania zeszyty z listą ofiarodawców comiesięcznych składek gospodarczych. Bóg zapłać zbierającym za podjęty trud i Wam za dar serca. Dziękuję za indywidualną, dodatkową, ofiarę z Siedlisk, 300 zł. Dziękuję P. Rafałowi Wróbel z Bobowej za pracę przy dzwonach. Uszkodzony dzwon został naprawiony, pospawany i jest bezpieczny.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na najbliższy tydzień proszę do sprzątania rodziny: Konewska Bogusława, Nabożny Anna.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Gazety są w bocznej kaplicy.

Gościmy

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
163646