Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, II Niedziela Wielkiego Postu, 12.03.2017 r.

Rozpoczynamy 2 tydzień Wielkiego Postu. Przy kościołach można złożyć dar do puszek na fundusz dzieła pomocy misjom. Bóg zapłać.

W środę msza święta i nowenna o 16.00 ku czci Matki Bożej Bolesnej.

W piątek Droga Krzyżowa o godz. 16.00. Potem Msza święta. Droga Krzyżowa także w niedzielę po porannej Mszy świętej o 8.30.

Gorzkie Żale o godz. 14.30 w niedzielę z kazaniem pasyjnym. Potem Msza święta. Za udział w Gorzkich Żalach można zyskać odpust zupełny, czyli darowanie kar za grzechy.

Caritas Polska przygotowała paschaliki świąteczne. Można w zakrystii kupić po Mszy świętej, cena 5 złotych. Paschaliki można zapalić w domu lub na cmentarzu na grobie bliskich jako symbol Chrystusa Zmartwychwstałego.

W związku z organizacją Festynu Rodzinnego w Sędziszowej, planowany termin - 28 maja w niedzielę, z którego dochód przeznaczony zostanie na odbudowę muru przy kościele, zapraszam na spotkanie Przedstawicieli Organizacji działających na terenie Rektoratu, tj. Radę Duszpasterską przy Rektoracie, Grono Pedagogiczne i Radę Rodziców SP Sędziszowa, Koło Gospodyń Wiejskich, Ochotniczą Straż Pożarną, Stowarzyszenie Przyjaciół Wsi Sędziszowa i Okolic i Radę Sołecką Sędziszowej oraz chętnych do współpracy z Siedlisk. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 18 marca po mszy świętej o godz. 16.00 w kościele.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na najbliższy tydzień proszę do sprzątania rodziny: Deć Danuta, Michalik Władysława.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Gazety są w bocznej kaplicy.

Gościmy

Odwiedza nas 52 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
163656