Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, V Niedziela zwykła, 05.02.2017 r.

Dzisiaj po Mszy świętej i Adoracji Najświętszego Sakramentu zmiana tajemnic różańcowych.

Zakończył się okres Bożego Narodzenia. Wielki Post rozpocznie się w tym roku 1 marca. 40-godzinne nabożeństwo przed Wielkim Postem będzie w naszym kościele przez 3 dni bezpośrednio poprzedzające Środę Popielcową. Dzisiaj wspomnienie św. Agaty, poświęcenie wody i chleba, w poniedziałek św. Pawła Miki i Towarzyszy, w piątek św. Scholastyki. W sobotę Światowy Dzień Chorego, wspomnienie NMP z Lourdes. Wszystkim solenizantom całego tygodnia najlepsze życzenia.

W środę o 16.00 Msza św. i Nowenna do Matki Bożej. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła.

Dziękuję serdecznie Panom z Sędziszowej za pracę w lesie przy drzewie na rzecz Rektoratu. Pracowali Stanisław Tabiś, Andrzej Lisik, Stanisław Ligęza i Andrzej Skórski. Bóg zapłać.

Bóg zapłać tym, którzy pomogli uporządkować dekoracje świąteczne i wystrój bożonarodzeniowy. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty. Na najbliższy tydzień proszę do sprzątania rodziny: Iwaniec Anna, Truchan Urszula i Górowski Mateusz.

We wtorek o godz. 14.00, w naszym kościele będzie pogrzeb śp. † Stefanii Orłowskiej, lat 85, z Siedlisk Przygórza.

Gościmy

Odwiedza nas 53 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
163657