Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, IV Niedziela zwykła, 29.01.2017 r.

W liturgii w tygodniu wspominamy, we wtorek św. Jana Bosko. W czwartek Święto Ofiarowania Pańskiego, Matki Bożej Gromnicznej. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się za siostry zakonne, zwłaszcza pochodzące z naszych rodzin. Msze święte o 8.30 i o 16.00, w czasie Mszy świętych poświęcenie gromnic. Ofiary z tego dnia są przeznaczone na zakony klauzurowe. W piątek wspomnienie św. Błażeja, błogosławieństwo gardła i poświęcenie owoców. W przyszłą niedzielę wspomnienie św. Agaty, poświęcenie wody i chleba. Wszystkim solenizantom całego tygodnia najlepsze życzenia.

W środę o 16.00 Msza św. i Nowenna do Matki Bożej. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła.

W tygodniu I piątek miesiąca. Dwie Msze święte o 7.00 rano i o 16.00 po południu. Składka w I piątek przeznaczona jest na misje. Do chorych pojadę od 8.00. Możliwość spowiedzi jest codziennie przed Mszą świętą. Dzieci zapraszam do spowiedzi w środę o godz. 15.30 przed świętem Matki Bożej Gromnicznej.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na najbliższy tydzień proszę do sprzątania rodziny: Mucha Bernadeta, Turska Anna.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Gazety są w bocznej kaplicy.

Gościmy

Odwiedza nas 48 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
163651