Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, III Niedziela zwykła, 22.01.2017 r.

W tygodniu, w liturgii wspominamy, we wtorek św. Franciszka Salezego, w środę Nawrócenie św. Pawła, w czwartek św. Tymoteusza i Tytusa, w piątek bł. Jerzego Matulewicza, w sobotę św. Tomasza z Akwinu. Solenizantom całego tygodnia najlepsze życzenia.

W środę o 16.00 Msza św. i Nowenna do Matki Bożej. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła.

W zakrystii są do odebrania zeszyty z listą ofiarodawców comiesięcznych składek gospodarczych na remont kościoła św. Mikołaja. Będziemy kontynuować składki jak dotychczas po 30 zł. To nasz wkład w piękno świątyni, która jest naszą chlubą i radością oraz otoczenia kościoła. W tym roku będą prowadzone następujące prace: dokończenie muru wokół kościoła, dokończenie chodnika procesyjnego i wybudowanie garażu koło plebani. Bóg zapłać zbierającym za podjęty trud i Wam za ofiary.

Na porządkowanie cmentarza w tym roku zostaje utrzymana składka w wysokości 30 zł na cały rok. Można ją przekazać przy składkach gospodarczych lub przy podatkach.

Serdecznie dziękuję Grupie Pracowników PKP z Rektoratu za odnowienie sztandaru kolejowego. Dziękuję też za założoną dodatkową ofiarę dla kościoła 200 zł z Przygórza.

Pani Dyrektor, Nauczyciele, Uczniowie i Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Sędziszowej serdecznie  zapraszają Seniorów Rektoratu przy kościele św. Mikołaja na uroczyste spotkanie, które odbędzie się w szkole dnia 27 stycznia 2017 r. (tj. piątek) o godzinie 11.00. Szczegóły na plakacie. Prosimy Seniorów o potwierdzenie udziału w spotkaniu.

W przyszłą niedzielę, o godz. 15.30 odbędzie się zebranie sprawozdawcze druhów strażaków OSP Sędziszowa w Remizie. Zapraszamy też chętnych kandydatów do wstąpienia do Ochotniczej Straży Pożarnej.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci i młodzieży. Gazety są w bocznej kaplicy.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za złożoną przy tej okazji ofiarę. Na najbliższy tydzień proszę do sprzątania rodziny: Kopacz Maria, Kopacz Krystyna, Kopacz Agnieszka.

Gościmy

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
163647