Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, II Niedziela zwykła, 15.01.2017 r.

W liturgii, we wtorek wspomnienie św. Antoniego, opata; od środy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan, w czwartek wspomnienie św. Józefa Pelczara, biskupa; w sobotę św. Agnieszki. W sobotę jest także Dzień Babci i w przyszłą niedzielę Dzień Dziadka. Seniorom i Solenizantom całego tygodnia najlepsze życzenia.

W środę o 16.00 Msza święta i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja. Serdecznie zapraszam.

W środę po Mszy świętej spotkanie Rady Duszpasterskiej na plebanii związane z planami prac na bieżący rok.

Zakończyłem duszpasterskie odwiedziny kolędowe. Dziękuję za bardzo serdeczne przyjęcie. Dziękuję za ofiary złożone przy tej okazji, było to 8500 zł. Ofiary zostaną wykorzystane na prace przy garażu, który zostanie wybudowany obok plebani. Błogosławieństwo kolędowe, które zostało w waszych domach i w waszych rodzinach niech pozostanie przez cały rok.

Serdecznie dziękuję za ofiary złożone dzisiaj na ubezpieczenie kościoła.

W piątek 20 stycznia o godz. 17.00 w Jasiennej odbędzie się spotkanie młodzieży i wspólne kolędowanie. Zapisy u Justyny Kotowicz.

Pani Dyrektor, Nauczyciele, Uczniowie i Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Sędziszowej serdecznie  zapraszają Seniorów Rektoratu przy kościele św. Mikołaja na uroczyste spotkanie, które odbędzie się w szkole dnia 27 stycznia 2017 r. (tj. piątek) o godzinie 11.00. Szczegóły na plakacie.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także „Promyczek Dobra” dla dzieci. Gazety są w bocznej kaplicy.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za złożoną przy tej okazji ofiarę. Na najbliższy tydzień proszę do sprzątania rodziny: Orłowska Bogusława, Sarkowicz Halina, Orłowski Andrzej. 

Gościmy

Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
163645