Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, Nowy Rok, Św. Bożej Rodzicielki, 01.01.2017 r.

Dzisiaj Nowy Rok, Uroczystość Św. Bożej Rodzicielki. Jest to Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych.

W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 16.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja.

W piątek Objawienie Pańskie. Święto Trzech Króli. Msze święte o godz. 8.30 i 14.30. Poświęcenie złota, kadzidła, mirry i kredy, którą wypisujemy znak błogosławieństwa Chrystusa dla domu i rodziny. C + M + B  2017 /Christus Mansionem Benedicat / Niech Chrystus błogosławi ten dom/. Jest to Dzień Diecezjalnego Dzieła Misyjnego i Misyjny Dzień Dzieci. Ofiary zbierane na tacę przeznaczone są na misje. Nie ma postu w piątek. Nie będziemy ze względu na święto odwiedzać chorych w ten piątek.

Serdecznie dziękuję za przyjęcie kolędników misyjnych w II dzień świat i za ofiary złożone na misje. Dzieci zebrały 2550 złotych /w ubiegłym roku 2480 złotych/. Dziękuję nauczycielom ze SP z Sędziszowej i rodzicom za przygotowanie strojów i opiekę nad dziećmi w czasie kolędowania. Dziękuję P. Annie Nowak za towarzyszenie dzieciom w Siedliskach.

Serdecznie dziękuję za dodatkowe ofiary na potrzeby naszego kościoła rodzinom z Sędziszowej Zawodzia. Zostały złożone dwie ofiary po 500 zł i jedna 1000 zł. Bóg zapłać.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Na najbliższy tydzień proszę do sprzątania rodziny: Migacz Marta, Sowa Aneta.

Orkiestra Dęta zaprasza na koncert kolędowo-noworoczny, który odbędzie się 8 stycznia o godz. 15.00 w szkole w Siedliskach.

Duszpasterskie odwiedziny kolędowe:

Wtorek, 3 stycznia, od godz. 15.00 – Siedliska Wieś, od rodziny Synowiec do rodziny Bogusz.

Czwartek, 5 stycznia, od godz. 15.00 – Siedliska Osiedle, od Torów od Pani Malec, Stary Blok, P. Job i przy kościele.

Sobota, 7 stycznia, od godz. 9.00 – Siedliska Przygórze, od rodziny Wojna w stronę kościoła św. Mikołaja.

Gościmy

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
163643