Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, III Niedziela Adwentu, 11.12.2016 r.

Dzisiaj III niedziela Adwentu. Dzień Modlitw o Życie Chrześcijańskie Rodzin. We wtorek wspomnienie św. Łucji, w środę św. Jana od Krzyża. Codziennie rano o godz. 6.50 roraty z udziałem dzieci z lampionami, w środę o godz. 16.00. Od piątku Nowenna do Dzieciątka Jezus.

We wtorek 13 grudnia, dzień modlitw za ofiary stanu wojennego w Polsce.

W środę Msza święta i nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 16.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja.

Przy kościele można jeszcze zakupić świece wigilijne przygotowane przez Caritas. Cena świecy 5 złotych. Jest to pomoc dla dzieci.

W ubiegłą niedzielę odbyła się wizytacja kanoniczna Ks. Biskupa Leszka Leszkiewicza i odpust w naszej wspólnocie wiary. Serdecznie dziękuję za przygotowanie tych Uroczystości. Dziękuję sponsorom prezentów św. Mikołaja, Radzie Duszpasterskiej, Druhom Strażakom z OSP Sędziszowa, P. Marianowi Bartoszek za figurkę św. Mikołaja, P. Stefanowi Libront z przywiezienie i odwiezienie Ks. Biskupa. Dziękuję za udział w modlitwie, procesji i spotkaniach z Ks. Biskupem: Różom różańcowym, ministrantom, Dziewczęcej Służbie Maryjnej, Radzie Duszpasterskiej. Przebieg wizytacji był bardzo dobry. Od naszej wspólnoty, jako dar po wizytacji, przekazaliśmy 1000 zł na klasztory klauzurowe. Bóg zapłać.

Dziękuję za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu i złożoną przy tej okazji ofiarę. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Orłowska Aneta, Szymczyk Małgorzata.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także „Promyczek Dobra” dla dzieci. Gazety są w bocznej kaplicy.

Gościmy

Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
163669