Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, II Niedziela Adwentu, 04.12.2016 r.

Dzisiaj II niedziela Adwentu. Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. W naszym kościele Odpust ku czci św. Mikołaja. Dziękuję Ks. Biskupowi Leszkowi Leszkiewiczowi, za kanoniczną wizytację i przewodniczenie naszej modlitwie. Dziękuję kapłanom za obecność na ręce Ks. Dziekana. Bóg zapłać Druhom Strażakom z pocztem sztandarowym z Sędziszowej i służbie liturgicznej. Bóg zapłać współpracownikom św. Mikołaja, którzy zorganizowali Jego odwiedziny i prezenty dla dzieci. Dziękuję wszystkim za modlitwę. Dzięki wam kult św. Mikołaja trwa i się rozwija i ten kościół św. Mikołaja żyje i wspólnota, która przy tym kościele się gromadzi, żyje na chwałę Bogu i pożytek obecnych i przyszłych pokoleń.

Po Mszy świętej o godz. 8.30 i błogosławieństwie zmiana tajemnic różańcowych i spotkanie z Księdzem Biskupem. O godz. 10.30 spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza, Dziewczęcej Służby Maryjnej i młodzieży z Księdzem Biskupem w budynku gospodarczym. Spotkanie z Radą Duszpasterską Rektoratu o 15.00. Serdeczne zapraszam na spotkania.

Roraty z udziałem dzieci z lampionami, o godz. 6.50 rano, w środę i czwartek w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP o godz. 16.00.

We wtorek, w dniu wspomnienia św. Mikołaja msze święte o godz. 8.30 i o 16.00. Serdecznie zapraszam.

Dziękuję za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu, za kwiaty. Bóg  zapłać za porządek wokół kościoła i plebanii. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Paciorek Agnieszka, Bogusz Danuta.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Gazety są w bocznej kaplicy.

Gościmy

Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
163672