Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie,

Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, 20.11.2016 r.

Dzisiaj Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Dzień Liturgicznej Służby Ołtarza. Zostało przyjętych do służby przy ołtarzu 4 ministrantów. Odmówimy dzisiaj przy wystawionym Najświętszym Sakramencie Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Za tydzień - I niedziela Adwentu. Rozpoczniemy nowy rok liturgiczny.

W środę Msza święta i nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 16.00. Serdecznie zapraszam. Po Mszy świętej spotkanie Rady Duszpasterskiej Rektoratu na plebanii w związku z pracami przy kościele i zbliżającą się wizytacją Księdza Biskupa, która odbędzie się za 2 tygodnie.

W zakrystii są do odebrania zeszyty z listą ofiarodawców comiesięcznych składek gospodarczych na remont kościoła św. Mikołaja. Bóg zapłać zbierającym za podjęty trud i Wam za ofiary.

Dziękuję za dodatkowy dar na prace przy naszym kościele od rodziny z Siedlisk Osiedla 500 zł i z Sędziszowej 200 zł.

Za tydzień poświęcę opłatki na nasze stoły wigilijne. Pan Kościelny odwiedzi rodziny należące do Rektoratu z tymi opłatkami. Ofiary składane przy tej okazji są wynagrodzeniem za jego pracę przy kościele.

Przy kościele można zakupić świece wigilijne przygotowane przez Caritas. Cena świecy 5 złotych. Jest to pomoc dla dzieci.

Dziękuję za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu, za kwiaty. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Górska Genowefa, Górska Krystyna.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także „Mały Gość Niedzielny”. Gazety są w bocznej kaplicy.

Gościmy

Odwiedza nas 48 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
163673