Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, Rocznica Poświęcenia Kościoła, 30.10.2016 r.

Nabożeństwo różańcowe jutro o godz. 15.30. Msza święta o 16.00.

We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte przed południem o 8.30 i o 10.30. Po południu o godz. 14.00 Msza święta z nieszporami i procesja na cmentarz z modlitwą za zmarłych. Na cmentarzu ministranci będą zbierać ofiary na rzecz Seminarium Duchownego w Tarnowie. Proszę druhów strażaków z OSP Sędziszowa o utrzymanie porządku i kierowanie ruchem.

Dzień Zaduszny, Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, w środę, 2 listopada. Główna Msza święta o 10.30 i procesja na cmentarz. Będą także Msze święte o 8.30 i po południu o 16.00.

Do 8 listopada możliwość zyskiwania odpustów za zmarłych, czyli darowania kary za grzechy. Warunki zyskania odpustu: komunia święta, modlitwa na cmentarzu, „Wierzę w Boga Ojca”, „Ojcze nasz”, dowolna modlitwa w intencjach Ojca Świętego i wyzbycie się przywiązania do jakiegokolwiek grzechu. Wypominki listopadowe i różaniec o godz. 15.30.

W tym tygodniu I piątek miesiąca. Msze święte o godz. 7.00 i o 16.00. Składka w I piątek na misje. Do chorych pojadę od godz. 8.15.

Trwają prace przy chodniku procesyjnym wokół kościoła. Dziękuję za pomoc w minionym tygodniu wyznaczonym rodzinom. W tym tygodniu proszę o pomoc na poniedziałek z rodzin: Orłowski Józef, Szymczyk Józef. Proszę także chętnych do pomocy przy porządku wokół kościoła i plebani także na poniedziałek.

W minionym tygodniu zostało wykonane zewnętrzne oświetlenie kościoła. Dziękuję za ofiary na prace przy kościele. Bóg zapłać za dar z Siedlisk 300 zł i ofiary składane na tacę w czasie Mszy świętej.

Dziękuję za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu i za złożoną ofiarę. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Cieśla Urszula, Dziedzic Celina.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Jest także „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci i młodzieży oraz „Promyczek dobra”. Gazety są w bocznej kaplicy.

Gościmy

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
163666