Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, XXVII Niedziela zwykła, 02.10.2016 r.

Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych. W liturgii wspominamy: we wtorek św. Franciszka z Asyżu, w środę św. Faustynę Kowalską, w piątek liturgiczne wspomnienie NMP Różańcowej. Solenizantom bieżącego tygodnia najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa.

Za tydzień, jeżeli prace przy chodniku procesyjnym nie przeszkodzą i będzie sprzyjająca pogoda, w związku ze wspomnieniem NMP Różańcowej procesja z różańcem wokół kościoła o godz. 14.00.

W niedzielę 9 października Dzień Papieski w naszej Ojczyźnie. Hasło Dnia: „Jan Paweł II – Bądźcie świadkami Miłosierdzia”. Przy kościołach będzie można złożyć ofiarę do puszek na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, pieniądze są przeznaczone na stypendia dla zdolnej ubogiej młodzieży. Jest to także dzień w którym odbywa się Diecezjalny Marsz dla Życia i Rodziny. W tym roku będzie w Limanowej.

Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie o godz. 16.30 przed Mszą świętą. W niedzielę różaniec o 14.00.

W środę po Mszy świętej spotkanie ministrantów.

W tym tygodniu I piątek miesiąca. Msze święte będą o 7.00 rano i o 17.00 po południu. Składka w I piątek na misje. Spowiedź codziennie przed mszą świętą. Do chorych w I piątek pojadę od godz. 8.00 rano.

Dziękuję za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu, za kwiaty. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Bartoszek Antoni, Janusz Lucyna.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Gazety są w bocznej kaplicy. 

Gościmy

Odwiedza nas 53 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
163662