Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, XXVI Niedziela zwykła, 25.09.2016 r.

Dzisiaj Diecezjalny Dzień Modlitw o Trzeźwość. W liturgii wspominamy: dzisiaj bł. Władysława z Gielniowa, we wtorek św. Wincentego a Paulo, w środę św. Wacława, w czwartek świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w piątek św. Hieronima, w sobotę św. Teresę od Dzieciątka Jezus. Księdzu Proboszczowi Władysławowi Skoczniowi z racji imienin najlepsze życzenia i wszystkim Solenizantom bieżącego tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i potrzebnych łask.

W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej o godz. 17.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja.

W sobotę rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Dzieci będą otrzymywać okolicznościowe obrazki. Różaniec o godz. 16.30, Msza święta o 17.00. W niedzielę różaniec o 14.00, a Msza święta o 14.30. W najbliższą sobotę Msza święta o godz. 17.00 będzie z niedzielnej liturgii.

W zakrystii są do odebrania zeszyty z listą ofiarodawców comiesięcznych składek gospodarczych na remont kościoła św. Mikołaja. Bóg zapłać zbierającym za podjęty trud i Wam za ofiary.

Dzisiaj przy kościołach można złożyć ofiarę do puszek dla poszkodowanych w trzęsieniu ziemi we Włoszech. Bóg zapłać.

Dziękuję za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu, za złożoną ofiarę. Nowożeńcom dziękuję za kwiaty. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Ciepielowska Barbara, Cisoń Dorota.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. Dzisiaj dołączono film o obronie wiary w Boga, pt. „Bóg nie umarł”. W tygodniku także o poświęceniu Golgoty w Sędziszowej i nadaniu imienia Ks. Reca szkole w Siedliskach. Jest także „Mały Gość Niedzielny”. Gazety są w bocznej kaplicy.

Gościmy

Odwiedza nas 84 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
164740