Kościół p.w. św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie, XXIII Niedziela zwykła, 04.09.2016 r.

Po Mszy świętej zmiana tajemnic różańcowych.

W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej o godz. 17.00. W czasie nowenny modlimy się za wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców kościoła św. Mikołaja.

W czwartek Uroczystość Narodzenia NMP, Matki Bożej Siewnej, Głównej Patronki Diecezji. Msze święte o 7.00 i o 17.00. W czasie Mszy świętej poświęcenie ziarna siewnego. Solenizantom bieżącego tygodnia najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa.

W piątek o godz. 15.00 będzie Msza święta za zmarłego Ks. Jana Reca w 22 rocznicę śmierci z udziałem parafian z Tarnowa z Mościc. Serdecznie zapraszam.

Trwają prace przy chodniku procesyjnym wokół kościoła. Proszę o pomoc w tygodniu z rodzin: w poniedziałek: Firszt Mateusz, Wróbel Małgorzata, Bogusz Barbara, we wtorek: Wróbel Irena, Ciesielski Leszek, Ciesielska Małgorzata i w środę: Ligęza Andrzej, Ligęza Jan i Janusz Wacław. Proszę przy przechodzeniu wokół kościoła zachować ostrożność.

Bóg zapłać za ofiary na rzecz naszego kościoła. Dziękuję rodzinie z Sędziszowej za 1000 zł i rodzinie z Bobowej za 500 zł. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na tacę.

Dziękuję za sprzątanie kościoła, za kwiaty i złożoną ofiarę. Do sprzątania na najbliższy tydzień proszę rodziny: Kuk Zofia i Kuk Kinga.

Zachęcam do zakupu „Gościa Niedzielnego”. W tygodniku m.in. o kanonizowanej dzisiaj Matce Teresie z Kalkuty, reportaż o trzęsieniu ziemi we Włoszech i inne artykuły. Jest także „Mały Gość Niedzielny” z edukacyjną grą planszową dla całej rodziny. Gazety są w bocznej kaplicy.

Gościmy

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
163660